Oferta

Ubezpieczenia

Bank to nie tylko obsługa rachunków czy kredytów. W swojej ofercie instytucja ta ma wachlarz usług, wśród których na uwagę zasługują ubezpieczenia. Będąc w Banku możesz nie tylko zaciągnąć pożyczkę czy opłacić rachunki. Możesz zadbać również o właściwą ochronę majątku swojej rodziny – domu, mieszkania czy auta, zabezpieczyć siebie i swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, a także kupić ubezpieczenie turystyczne jadąc na zagraniczne wakacje. Dopytaj o ofertę Generali Ubezpieczenia w swoim Banku.

 • Generali Agro

  Generali Agro to ubezpieczenie dla Ciebie, jeśli jesteś rolnikiem i posiadasz gospodarstwo rolne. To nie tylko ubezpieczenia obowiązkowe, które chronią Twoje gospodarstwo w ograniczonym zakresie. Generali Agro to także szereg ubezpieczeń dobrowolnych, które kompleksowo mogą zabezpieczyć Twoje gospodarstwo rolne.

 • Uprawy

  Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 65% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

 • Generali Agro Ekspert

  Generali Agro Ekspert to ubezpieczenie, które chroni maszyny i sprzęt rolniczy przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli Tobie na naprawę lub zakup maszyn. Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz.

 • Generali Agro Dom

  Ubezpieczenie obowiązkowe budynków rolniczych chroni Twój dom w ograniczonym zakresie. Agro Dom to jego idealne rozszerzenie. Dzięki niemu chronisz swoje mienie prywatne (meble, sprzęt AGD/RTV, odzież itp.), jak również zyskujesz ochronę w sytuacji, gdy wyrządzisz szkodę osobom trzecim (OC w życiu prywatnym), a szkoda ta nie będzie związana z prowadzoną działalnością rolniczą.

 • Generali Auto

  Auto to niezależność, swoboda. Dzięki niemu nie musisz martwić się ciągłymi zmianami rozkładów jazdy – możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Warto więc objąć swój pojazd solidną ochroną – taką, którą oferuje Generali Ubezpieczenia. Generali Auto – najwyższej jakości ubezpieczania samochodów w umiarkowanej cenie!

 • Ochrona Prawna

  Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych – zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Otrzymujesz również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa i portfel już dziś – nie martw się wysokimi rachunkami. Generali przygotowała dla Ciebie Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - produkt nagrodzony w niezależnym konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Kontakt

Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie

ul. Niedziałkowskiego 5
78-300 Świdwin
tel. 94 366 64 00
fax. 94 365 22 42

 

Terminale Płatnicze

Infolinia 800 88 88 88
Bankomaty SGB
Zastrzeganie kart (22) 515 31 50
Kursy walut
Komunikaty