Nowa bankowość internetowa

Bankowość Elektroniczna SGB24 stanowi wyjątkowe rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzonej z myślą o nowoczesnym kliencie banku – jego indywidualnych potrzebach i preferencjach.

Od 20-11-2017 korzystaj z nowej bankowości internetowej i mobilnej, która możesz dostosowywać się do Twoich potrzeb!

W SGB24 klient ma dostęp do bankowości internetowej na wszystkich możliwych urządzeniach, zarówno poprzez komputer, jak i na każdym urządzeniu mobilnym (każdy smartfon/tablet niezależnie od producenta i wersji systemu operacyjnego). SGB24 automatycznie dostosowuje swój wygląd i funkcjonalności do urządzenia, z którego klient korzysta w danym momencie.

W SGB24 klient sam wybiera z „butiku” te miniaplikacje, które najlepiej trafiają w jego potrzeby i preferencje dotyczące produktów i usług, z których korzysta. Ma pełną swobodę samodzielnej zmiany układu pulpitu i sposobu nim zarządzania. W zależności od potrzeb, bez ograniczeń może dodawać i usuwać miniaplikacje, zmieniać ich rozmiar i ułożenie na pulpicie.

Co zyskujesz dzięki SGB24?

  • Niezależność – masz nieograniczony dostęp do swoich środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku, niezależnie od miejsca i czasu
  • Wygodę – nie musisz się spieszyć, serwis bankowości internetowej jest dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu
  • Mobilność – otrzymujesz możliwość dostępu do swojego konta z każdego urządzenia mobilnego w pełnym zakresie
  • Poczucie bezpieczeństwa – korzystasz z nowoczesnej technologii zabezpieczeń

Szczegółowe informacje i wskazówki znajdziesz w przewodnikach poniżej.