Ubezpieczenia

Szukasz najlepszych rozwiązań do swoich finansów - jak nimi elastycznie dysponować i jak je sensownie ulokować? Rozważasz wzięcie kredytu z ratami, które nie naruszą Twojej stabilizacji? Pragniesz się posługiwać kartą, umożliwiającą wygodne przeprowadzanie dowolnych operacji? Chcesz, by Twoje pieniądze posiadały solidny pakiet zabezpieczeń? Tu Twoje dylematy znajdą pomyślne rozwiązanie.

Ubezpieczenia

 • Concordia Plus

  Concordia Plus

  Pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną.

 • Concordia Auto

  Concordia Auto

  Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

 • Życie Casco

  Życie Casco

  Ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Miej świadomość codziennych zagrożeń i ubezpiecz się. Skorzystaj z oferty Concordia. Ubezpieczenie skierowane jest do każdego między 16 a 70 rokiem życia.

 • Życie Plus

  Życie Plus

  Ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie. Życie Plus obejmuje następujące zdarzenia: narodziny dziecka, poważne zachorowanie, nieszczęśliwe wypadki, pobyt w szpitalu, śmierć rodziców i teściów, śmierć ubezpieczonego oraz inne.

 • NNW Indywidualne

  NNW Indywidualne

  Ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych dostępnych na rynku zakresów. Ubezpieczenie skierowane jest do każdego, kto nie ukończył 70 roku życia.

 • Ochrona Prawna

  Ochrona Prawna

  Ubezpieczenie majątkowe, zapewniające uzyskanie pomocy adwokata lub radcy prawnego, który będzie reprezentował Twoje sprawy w sądzie. Koszty sądowe i wynagrodzenie profesjonalistów pokryje Concordia Ubezpieczenia.