Aktualności

Zarząd Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie, działając na podstawie §15 ust. 6 Statutu Banku, zawiadamia, że w dniu 31.03.2017 r. (piątek) o godz. 11.00 w „Młynie nad Starą Regą” w Tarnowie 1, 73-150 Łobez, odbędzie się:

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI
Członków Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie

25 listopada br. w EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XVII edycji programu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” połączone z ogłoszeniem wyników XIX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016.

Drodzy klienci

Informujemy , iż od dnia 22-09-2016r. funkcjonuje nowa strona internetowa Banku. Pracujemy nad tym aby witryna była w pełni funkcjonalna oraz przyjazna w użytkowaniu. Przejściowo mogą wystąpić problemy z obsługą poszczególnych zakładek oraz odnośników, jednak sukcesywnie będą one podpinane oraz uzupełniane. Wprowadzane zmiany mają charakter głównie kosmetyczny  oraz technologiczny.

W związku z pojawiającymi się coraz częściej informacjami medialnymi o popełnianych przestępstwach na szkodę użytkowników bankowości elektronicznej przypominamy o kilku zasadach bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej: