Aktualności

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Jeśli do końca grudnia 2017 r. nie otrzymasz informacji o numerze rachunku składkowego albo zgubisz list, zgłoś się do ZUS albo zadzwoń do Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (nr tel. 22 560 16 00). Jeśli nie będziesz znał numeru rachunku składkowego nie opłacisz w 2018 r. składek.

Bankowość Elektroniczna SGB24 stanowi wyjątkowe rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzonej z myślą o nowoczesnym kliencie banku – jego indywidualnych potrzebach i preferencjach.

Od 20-11-2017 korzystaj z nowej bankowości internetowej i mobilnej, która możesz dostosowywać się do Twoich potrzeb!

Zarząd Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie zwołuje

 

Karty kredytowe to jedne z najpopularniejszych i najbardziej przydatnych produktów bankowych. Dają poczucie komfortu i stanowią doskonałe narzędzie uzupełniające w zarządzaniu domowym budżetem. Umiejętne korzystanie z takich kart daje spore korzyści.

Podczas jubileuszowej, XXV gali organizowanego przez Gazetę Bankową konkursu „Najlepszy Bank 2017” wśród laureatów w kategorii Małe i Średnie Banki Spółdzielcze trzecie miejsce zajął Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie.