Aktualności

Karty kredytowe to jedne z najpopularniejszych i najbardziej przydatnych produktów bankowych. Dają poczucie komfortu i stanowią doskonałe narzędzie uzupełniające w zarządzaniu domowym budżetem. Umiejętne korzystanie z takich kart daje spore korzyści.

Podczas jubileuszowej, XXV gali organizowanego przez Gazetę Bankową konkursu „Najlepszy Bank 2017” wśród laureatów w kategorii Małe i Średnie Banki Spółdzielcze trzecie miejsce zajął Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie.

W dniu 17 czerwca br. w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Concordia Ubezpieczenia zorganizowała Galę Jubileuszową z okazji 20. rocznicy powstania Firmy.

„Twoje lato w wymiarze Mastercard” to nazwa kolejnej promocji kart Mastercard dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jest ona prowadzona do 15 sierpnia 2017 roku

W dniu 12.06.2017 r. w związku ze „Świętem Spółdzielczości Bankowej 2017” obchodzonym przez Pomorski  Bank Spółdzielczy w Świdwinie, bank gościł grupę dzieci z przedszkola nr 2 w Świdwinie.