Mając na względzie wytyczne Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, na mocy którego zmieniono dotychczas obowiązujące obostrzenia związane z zakazem organizowania spotkań, zebrań i zgromadzeń, niezależnie od ich rodzaju, Zarząd Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie, działając na podstawie §15 ust. 6 Statutu Banku, zawiadamia, że w dniu 23.06.2020 r. (wtorek) o godz. 11.00 w restauracji „Stary Młyn”, ul. Szczecińska 51, 78-300 Świdwin, odbędzie się ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI Członków Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie.

W weekend 16-17 maja zmodyfikowaliśmy wygląd naszej strony, odświeżona wersja zapewnia wygodniejszy dostęp do informacji oraz szybszy tryb pracy zarówno na urządzeniach typu desktop jak i urządzeniach mobilnych.

Co się zmieniło

  • Istotną zmianą jest udostępnienie przycisku „Logowanie” w prawym górnym rogu ekranu, otwiera on panel z dostępnymi opcjami logowania, sposób logowania do bankowości nie uległ zmianie.
  • Nawigacja na urządzeniach mobilnych − usprawniliśmy sposób nawigacji po naszych produktach i usługach.
  • Treści na stronach − uporządkowaliśmy je i zmieniliśmy sposób, w jaki się wyświetlają.
  • Technologia − wprowadziliśmy technologię PWA (Progressive Web App), która przyspiesza działanie naszej strony

Dlaczego wprowadziliśmy zmiany

Zmieniamy się dla Was, chcemy aby Wasze wizyty na naszej stronie trwały dłużej a przeglądanie naszej witryny było jak najbardziej intuicyjne.

Zarząd Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie mając na uwadze aktualnie panującą w kraju sytuację sanitarno – epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS - CoV-2 ( COVID-19 ), podjął decyzje o odwołaniu zebrania Przedstawicieli Banku zaplanowanego na 30.03.2020 r. 

Wszystkie karty Mastercard wydawane przez Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie, są już dostosowane do obsługi transakcji zbliżeniowych do wartości 100 złotych – bez podawania numeru PIN. Dotyczy to zarówno kart znajdujących się w obiegu, jak i nowo wydawanych.

Zarząd Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie

Infolinia 800 88 88 88
Bankomaty SGB
Zastrzeganie kart (22) 515 31 50
Kursy walut
Komunikaty