Aktualności

25 listopada br. w EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XVII edycji programu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” połączone z ogłoszeniem wyników XIX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016.

Drodzy klienci

Informujemy , iż od dnia 22-09-2016r. funkcjonuje nowa strona internetowa Banku. Pracujemy nad tym aby witryna była w pełni funkcjonalna oraz przyjazna w użytkowaniu. Przejściowo mogą wystąpić problemy z obsługą poszczególnych zakładek oraz odnośników, jednak sukcesywnie będą one podpinane oraz uzupełniane. Wprowadzane zmiany mają charakter głównie kosmetyczny  oraz technologiczny.

W związku z pojawiającymi się coraz częściej informacjami medialnymi o popełnianych przestępstwach na szkodę użytkowników bankowości elektronicznej przypominamy o kilku zasadach bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej:

Zarząd Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie, działając na podstawie §15 ust. 6 Statutu Banku, zawiadamia, że w dniu 10.05.2016 r. (wtorek) o godz. 11.00 w „Starym Młynie” mającym siedzibę przy ul. Szczecińskiej 51, 78-300 Świdwin, odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Członków Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie.